REGULĀRAIS MERČENDAIZINGS: VALMIERMUIŽAS ALUS DARĪTAVA

UZDEVUMS – nodrošināt regulāro merčendaizingu Valmiermižas alus darītavas produktiem un zīmoliem. Sadarbojoties no pirmajiem zīmola gadiem mazumtirdzniecībā, ir attīstītas un nostiprinātas produkta pozīcijas, vienmēr rūpējoties par atbilstošu prezentāciju.

BSMS Merčendaizinga nodaļas vadītājs Viktors Āboltiņš norāda, ka “gadiem ejot, redzam, gan kā Valmiermuižas alus darītava ir attīstījusies, gan cik spēcīgas pozīcijas esam nostiprinājuši mazumtirdzniecībā. Man kā Latvijas patriotam un merčendaizinga profesionālim, ir patiess prieks par šo sadarbību un gadu laikā paveikto - tas ir bijis ilggadējs neatlaidīgs darbs, kura rezultātus varam novērtēt šodien!”

Valmiermuižas alus darītavas pārdošanas vadītājs Raivis Puriņš sadarbību vērtē pozitīvi: “Ar BSMS sadarbojamies jau vairākus gadus. Novērtējam individuālu pieeju mūsu zīmolam un izpratni par to, kas svarīgs ir mums kā sadarbības partnerim. Operativitāte, problēmsituāciju risinājumi, ieteikumi, atsaucība, mainīšanās līdzi laikam un tendencēm, savlaicīga mūsu standartu ieviešana veikalos - šo lietu kopums ir tas, kāpēc uzticamies BSMS.”