Daudzpusīgās b-studio sadarbības iespējas

b-studio daudzfunkcionalitāte kā ieguvums zīmoliem Foto studija ar virtuves zonu ir vieta, kur tiek radīts saturs dažādām komunikācijas vajadzībām un mērķiem - sociālo tīklu saturs, digitālā komunikācija, vides un mediju reklāmas, kā arī recepšu grāmatu izstrāde un ražošana. B-studio priekšrocība ir tās daudzfunkcionalitāte, kur ikviens var variēt un izpausties, proti, studijā ne tikai tiek radīts vizuāls, video vai audio saturs, bet gan tiek klātienē satikti un iepazīti zīmoli, pavāri, influenceri, radošās nozares cilvēki, tiek organizēti gan klātienes, gan digitālie pasākumi, tiek realizētas meistarklases, baudīti un pārstāvēti dažādu zīmolu produkti - tas viss iekš b-studio.

Kā vienu no piemēriem var minēt b-studio sadarbību ar Neff zīmolu, kur iedvesmojoties vienam no otra zīmola filozofijas, kas ir iestāties par radošumu, brīvo darbošanos un būt vienmēr iekš procesiem, b-studio telpās ir izvietota kvalitatīvā Neff zīmola virtuves lielā sadzīves tehnika, kas ir lielisks piemērs un veids, kā iepazīstināt ar savu produktu citai, šaurākai, bet kvalitatīvai mērķauditorijai. Studijā regulāri tiek organizētas fotosesijas un dažādu video filmēšanas, pasākumi, kuru ietvaros satiekas daudz dažādas auditorijas - influenceri, uzņēmumu un zīmolu vadītāji, satura radītāji u.c., kas klātienē var gan uzzināt, gan izmēģināt uz savas pieredzes dažādos produktus, kas izvietoti studijā. Piemēram, nesenos pasākumos ar meistarklases konceptu un foto/video projektos studijā darbojās tādi influenceri kā, piemēram, Markus Riva, Indra Salceviča, Deniss Ševeļovs, Paula Freimane, Rūta Dvinska, bet savukārt no pavāriem Elmārs Tannis, Gatis Grosbergs, Raimonds Zommers u.c., kas dalās savā pieredzē un pārdomās par piedzīvoto ar saviem sekotājiem sociālo tīklu vidē.

Kopā ar b-studio radošo komandu ir iespējams izveidot grāmatu no vāka līdz vākam, iekļaujot radošās idejas, formatēšanu, druku, tekstuālo un vizuālo saturu. Recepšu grāmatas “Svētku receptes ar Neff un Gati Grosbergu” izstrādē tika iekļauti visi posmi no 0 līdz fiziskam gala rezultātam, Neff zīmolam radot saturisku, vizuāli baudāmu prezentmateriālu, ko dāvāt tālāk klientiem un sadarbības partneriem. Klienta papildus ieguvums no konkrētā projekta realizācijas ir komunikācijas, plānošanas un laika resursu taupīšana, jo b-studio sniegtās iespējas un stāvošie cilvēki aiz tā realizē projektus pēc integrētās pieejas, kas ietver visus saistītos pakalpojumus, kas nepieciešami klienta vajadzībām un problēmas risināšanai.

Lai uzzinātu vairāk, raksti mums uz: bstudio@bsms.lv.