BSMS iegulda jauno ekspertu nākotnē

Viena no BSMS vērtībām ir kompetence. Mēs dalāmies zināšanās, ekspertīzē un pieredzē. Mēs ticam, ka pilnveidojam jauno speciālistu paaudzi. 2022. gadā SIA “BSMS” praktizējās ap 30 studentu, aptverot tādas prasmes kā:

  • grafiskais dizains;
  • mārketinga projektu vadība;
  • fotografēšana;
  • video producēšana;
  • sociālo tīklu administrēšana;
  • tirgus un konkurentu pētīšana.

Uzņēmumam prakses vietu nodrošināšana ļauj sastapt topošos mārketinga un reklāmas speciālistus vēl viņu karjeras attīstības sākumposmā. Lai gan uzņēmumam tas prasa resursu ieguldījumu, ticam, ka jauniešu ieguvumi ir neatsverami nozares profesionalitātes celšanai un vispārējai attīstībai.

2022.gadā prakse bija sadalīta divos posmos, vasaras un rudens prakse. Jūnijā praktikanti attīstīja grafiskā dizaina, filmēšanas un fotografēšanas prasmes, strādājot b-studio telpā. Savukārt septembrī un oktobrī pirms satura veidošanas viņi padziļināti pētīja situāciju tirgū un konkurentus mūsu projektu vadītājas uzraudzībā. Stāsta BSMS projektu vadītāja Veronika Sļotova: “Pirms reklāmas materiālu izstrādes ir svarīgi saprast, kam un kāpēc tie tiek gatavoti, lai jums būtu precīzs redzējums krāsu un stilistikas izvēlē, jāseko līdzi arī zīmola identitātei un vērtībām. Ar praktikantiem runājam par zīmola stratēģiskajiem jautājumiem, definējam mērķauditorijas, veidojam sociālo mediju komunikācijas plānu. Veicot pētījumu, sniedzām praktikantiem ieskatu savā šodienas darbā ar klientiem. Strādājam gan tiešsaistē, gan attālināti, iknedēļas tikšanās apspriežam sasniegtos rezultātus un atbildam uz jautājumiem.”

BSMS projektu vadītāja Veronika Sļotova norāda, ka, “uzreiz pamanu tos, kuri reāli iesaistās procesā, demonstrē talantu un tiekšanos pēc perfekta darba, tāpēc dažiem praktikantiem bija iespēja papildu praksei piedalīties lielos projektos, un redzēt, kā strādā profesionāļi - projektu vadītāji un visa BSMS radošā komanda. Praktikanti darbojas gan grupās, gan individuāli, tādējādi katrs var parādīt savas stiprās puses. Grupu darba ietvaros praktikanti iepazīstas viens ar otru un veselīgi sacenšas ar saviem kursabiedriem citās grupās.” Prakses noslēgumā mēs ar praktikantiem saražojām ap 20 īsas video reklāmas, tostarp Reels, Stories, ap 200 kartītes dizainus Be Personal, uzlabojot Photoshop, Ilustrator zināšanas, iemācījāmies strādāt ar video gaismu un sniedzām ieskatu SMM speciālista darbā.”

Praktikantu atsauksmes:

“Bija ļoti interesanti strādāt dažādos virzienos - dizainā, fotogrāfijā un video
uzņemšanā. Ļoti patīkami un labvēlīgi darbinieki, kuri visas prakses garumā ir palīdzējuši mums,daloties ar savu pieredzi un prasmēm”, - Arina Romanenko

“Veicot visus mums dotos uzdevumus, BSMS mums piedāvāja iespēju uzzināt, kā ir nodrošināt zīmolus ar mārketinga darbību plānošanu, dizaina un izpildes fāzēm. Šie uzdevumi lika man šīs lietas uztvert nopietnāk un maksimāli pārbaudīt savas robežas, un es lepojos ar to, kā daži no maniem darbiem izdevās. Es priecājos teikt, ka esmu kaut kādā veidā uzlabojies”, - Kristiāns Andersons

BSMS rūpējas par nākotnes speciālistiem, jaunu speciālistu attīstīšana ir mūsu ieguldījums kvalitatīvā mārketingā Latvijā. Ja interesē prakse 2023. gadā, raksti bsms@bsms.lv!