Loterijas

Loteriju organizēšana ir pārbaudīts, joprojām aktuāls un dinamisks mārketinga instruments produktu tirdzniecības veicināšanai un klientu iesaistei, kuru mēs veiksmīgi nodrošinām kopš 2002. gada. Esam organizējuši jau vairāk nekā 50 loterijas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

• Jūs varat uzticēt mūsu komandai loterijas organizēšanu no A līdz Z. Mēs specializējamies atraktīvu loterijas mehāniku un komunikācijas konceptu izveidē, palīdzam izstrādāt loterijas noteikumus, kā arī pārvaldām dokumentācijas procesus un organizatoriskās formalitātes. Noslēdzot loteriju, mēs veicam pārraudzītu izlozi un rūpējamies, lai uzvarētāji saņemtu balvas. Sniedzam arī rezultātu analīzi un ieteikumus nākamajām loterijām.

• Mēs izstrādājam loterijas mājas lapu ar zīmolam pielāgotu dizainu un nodrošinām lietotājiem draudzīgu vidi dalībai loterijā.

• Savukārt mūsu merčendaizinga komanda nodrošina, lai preces ir vienmēr pieejamas veikalu plauktos, kas loterijas periodā ir īpaši būtiski, kā arī rūpējas par loterijas komunikāciju tirdzniecības vietās. Vairāk par merčendaizinga pakalpojumiem lasi šeit.

Sazinies